Yönetim Kurulu Başkanı

İsim Soyisim: Mahmut ÖZBIYIK
Özgeçmiş: 1963 Kayseri doğumlu, Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Bölümü mezunu. Askerlik sonrasında Isısan A.Ş. ve Atlantik A.Ş.’de yöneticilik yaptı. Halen Erbosan A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk sahibidir.

 

Yönetim Kurulu Bşk. Yrd.

İsim Soyisim: Mehmet ÖZBIYIK
Özgeçmiş: 1969 yılında Kayseri’de doğmuştur. İlk  ve orta öğretimini Kayseri’de yapmıştır.  1986 yılında TED Kayseri Kolejini bitirmiştir. 1990 yılında Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Sonrasında aile şirketlerinin çeşitli kademelerinde görev yapmış olup halen bu şirketlerin  yönetim kurullarındaki görevlerini sürdürmektedir.

 

Yönetim Kurulu Üyesi

İsim Soyisim: Şaban ALTUNBAĞ
Özgeçmiş: 1966 da Kayseri’de doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezuniyeti ve İstanbul Üniversitesi İşletme programını tamamlamasını müteakip Erbosan A.Ş.’de çalışmaya başlamıştır. Erbosan A.Ş.’de yıllar içinde farklı görevlerde bulunmuş olup halen Genel Müdür görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk sahibidir.

 

Yönetim Kurulu Üyesi

İsim Soyisim: Neşe Nejmiye TEMİZ
Özgeçmiş: 1966 yılında Kayseri’de doğdu. 1987 Gazi Üniversitesi – İşletme Fakültesini bitirdi. Genel Muhasebe ve maliyet muhasebesi konularında tecrübeye sahiptir. 2014 yılında Milli Eğitim Bakanlığından emekli oldu. Evli ve iki çocuk sahibi olup orta derecede ingilizce bilmektedir

 

Yönetim Kurulu Üyesi

İsim Soyisim: Durmuş Ali YILMAZ
Özgeçmiş: 1965 yılında Aydın’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Aydın’da tamamladıktan sonra Ege
Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1988 yılında mezun olmuştur. 1995 yılında özel sektöre geçiş yapmış mobilya,
tekstil, medya sektörlerindeki şirketlerde çeşitli kademelerde yöneticilik yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Yönetim Kurulu Komiteleri 
Denetim Komitesi;
Başkan : Neşe Nejmiye TEMİZ
Üye : Durmuş Ali YILMAZ

Kurumsal Yönetim Komitesi;
Başkan : Neşe Nejmiye TEMİZ
Üye : Yunus ZENGİN
Üye : Murat GENÇASLAN

Riskin Erken Saptanması Komitesi;
Başkan : Durmuş Ali YILMAZ
Üye : Mehmet ÖZBIYIK

Yönetim Kurulu yapılanması gereği, Aday Gösterme Komitesi ve Ücret Komitesi’nin kapsamına giren konulara ilişkin faaliyetlerin Kurumsal Yönetim Komitesi tarafından icra edilmektedir.