Yönetim Kurulu Başkanı

İsim Soyisim: Mahmut ÖZBIYIK
Özgeçmiş: 1963 Kayseri doğumlu, Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Bölümü mezunu. Askerlik sonrasında Isısan A.Ş. ve Atlantik A.Ş.’de yöneticilik yaptı. Halen Erbosan A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk sahibidir.

 

Yönetim Kurulu Bşk. Yrd.

İsim Soyisim: Mehmet ÖZBIYIK
Özgeçmiş: 1969 yılında Kayseri’de doğmuştur. İlk  ve orta öğretimini Kayseri’de yapmıştır.  1986 yılında TED Kayseri Kolejini bitirmiştir. 1990 yılında Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünü bitirmiştir. Sonrasında aile şirketlerinin çeşitli kademelerinde görev yapmış olup halen bu şirketlerin  yönetim kurullarındaki görevlerini sürdürmektedir.

 

Yönetim Kurulu Üyesi

İsim Soyisim: Şaban ALTUNBAĞ
Özgeçmiş: 1966 da Kayseri’de doğdu. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezuniyeti ve İstanbul Üniversitesi İşletme programını tamamlamasını müteakip Erbosan A.Ş.’de çalışmaya başlamıştır. Erbosan A.Ş.’de yıllar içinde farklı görevlerde bulunmuş olup halen Genel Müdür görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk sahibidir.

 

Yönetim Kurulu Üyesi

İsim Soyisim: Neşe Nejmiye TEMİZ
Özgeçmiş: 1966 yılında Kayseri’de doğdu. 1987 Gazi Üniversitesi – İşletme Fakültesini bitirdi. Genel Muhasebe ve maliyet muhasebesi konularında tecrübeye sahiptir. 2014 yılında Milli Eğitim Bakanlığından emekli oldu. Evli ve iki çocuk sahibi olup orta derecede ingilizce bilmektedir

 

Yönetim Kurulu Üyesi

İsim Soyisim: Mahmut ÖZKAN
Özgeçmiş: 1955 yılında Yozgat-Büyükkışlada doğdu. 1978 Erzurum Atatürk Üniversitesi – İşletme Fakültesi  Üretim Yönetimi Bölümünü bitirdi. Dış Ticaret, Bütçe, Finansman, Maliyet, Genel Muhasebe ve fabrika yönetimi konularında 30 yıla yakın süre çelik boru ve halı üretim tesislerinde orta ve üst düzey yöneticilik ve yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Evli ve iki çocuk sahibi olup ingilizce bilmektedir.

Yönetim Kurulu Komiteleri 
Denetim Komitesi;
Başkan : Mahmut ÖZKAN
Üye : Neşe Nejmiye TEMİZ

Kurumsal Yönetim Komitesi;
Başkan : Neşe Nejmiye TEMİZ
Üye : Yunus ZENGİN
Üye : Murat GENÇASLAN

Riskin Erken Saptanması Komitesi;
Başkan : Mahmut ÖZKAN
Üye : Mehmet ÖZBIYIK

Yönetim Kurulu yapılanması gereği, Aday Gösterme Komitesi ve Ücret Komitesi’nin kapsamına giren konulara ilişkin faaliyetlerin Kurumsal Yönetim Komitesi tarafından icra edilmektedir.